Bezlepkové výrobky

BEZGLUTENOVÉ (BEZLEPKOVÉ) MOUĆNÉ SMÌSI

Vyrábíme dietní MOUĆNÉ smìsi speciálnì vyvinuté pro lidi, kteøí z rùzných dùvodù drží bezglutenovou dietu.

Abychom zachovali poctivost našich výrobkù, nepoužíváme pšenièný škrob, protože mùže obsahovat zbytkový gluten (lepek). Nahrazujeme ho škrobem kukuøièným a bramborovým a složení doplòujeme zejména o kukuøièní, ryžovou a sójovou mouku. Výsledkem jsou mouèní smìsi, ze kterých lze v kuchyni vykouzlit prakticky cokoli – tradièní domácí jídla, dezerty i gurmánské experimenty.

PRIRODZENE BEZGLUTÉNOVÉ (BEZLEPKOVÉ) MÚKY  Na trhu možno nájsť široké spektrum prirodzene bezgluténových múk. Nie všetky sú však rovnako bezpečné a spoľahlivé. Často sa vyrábajú v závodoch, kde môže dôjsť ku kontaminácii obilninami obsahujúcimi glutén (lepok). Naše poctivé múky sa vyrábajú v špecializovaných prevádzkach na Slovensku využívajúcich iba prirodzene bezgluténové suroviny. Bezpečnosť závodov bez kontaminácie je certifikovaná akreditovaným laboratóriom spoločnosti Bel-Novamann International.

BEZGLUTÉNOVÉ (BEZLEPKOVÉ) MÚČNE POLOTOVARY  Svojím kompletným zložením a jednoduchým použitím vám naše polotovary umožnia rýchlo pripraviť bezgluténovú verziu klasických slovenských pokrmov, ktoré máte radi. Polotovary však môžete použiť aj inovatívnym spôsobom a ozvláštniť tak vaše pečenie či varenie. Pre inšpiráciu nazrite do nášho receptára. (bábovka, palacinky, knedľa, perník, muffin, strúhanka)

BEZLEPKOVÉ CESTOVINY Bezlepkové cestoviny s vynikajúcimi varnými a konzistenčnými vlastnosťami, chuťove len ťažko odlíšiteľné od bežných cestovín. Vyrábajú sa v sortimente: – niťovky – rezance – abeceda – kolienka malé a veľké – fliačky malé a veľké – tarhoňa – rúrky – mušle- špirály – špagety

BEZLEPKOVY CHLIEB – PEČIVO – KNEDLA Svetlý a tmavý bezlepkový chlieb pripravený z našich múčnych zmesí PROMIX-UNI a T. Pečený vo formách. Vynikajúca konzistencia a chuťové vlastnosti. Trvanlivý 90-dňový chlieb je balený v inertnej atmosfére. Chlieb svetlý a tmavý čerstvý 650g – celý alebo krájaný, balený Chlieb svetlý a tmavý trvanlivý 360g – krájaný , balený